ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی با اکسس - بخش اول , دید کلی
نویسنده پیام
CPSD Admin آفلاین
مدیر سایت

اعتبار: 0
ارسال: #3
RE: آشنایی با اکسس - بخش اول , دید کلی
ضمن سلام

جناب آقای نبوی در ابتدا شما رو به یک نمونه مطلبی که قبلا در سایت برنامه نویس درج کرده بودم , ارجاع میدم تا از تکرار اونها جلوگیری به عمل بیاد :

مقایسه Access و SQL Server !؟

( مطالب زیادی درج کردم ولیکن میبایست در داخل نامهای کاربری nabeel و Zero Defect به دنبال اونها بگردید )

حال در خصوص صورت مساله شما :

دوست گرامی جامعه هدف ابزار مورد نیاز شما رو تعیین میکنه , با توجه به نرم افزار مطرح شده از سوی شما ( مدیریت آژانس املاک ) , قطعا شما نیازی به مهاجرت به سمت SQL ندارید

فرض کنیم شما برای بنگاهی برنامه نوشتید که در روز 50 خونه رو خرید و فروش میکنه , در 365 روز سال و به مدت 25 سال !!

تعداد رکوردها با فرض شرایط محال فوق 456250 رکورد خواهد شد که هیچ مشکلی برای فایل اکسس ایجاد نمیکنه

ممکنه در خصوص امنیت شبهاتی رو برای شما مطرح کنند :

از اونجایی که شما قصد ارسال فایل SQL رو در مد Client دارید و در واقع فایل دیتابیس SQL بر روی سیستم کاربر نهایی قرار داره , امنیت این فایل ذره ای بیشتر از یک فایل اکسس نیست

بخش بزرگی از امنیت اکتسابی SQL سرور ناشی از محدودیتهای اعمال شده از سوی Windows Server و یک پارچه سازی اون با SQL Server هستش

در مجموع توصیه میکنم شما کارخودتون رو ادامه بدید و نگران هیچ چیزی نباشید

موفق باشید

درگاه : وب سايت | فروشگاه | وبلاگ
۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ عصر
مشاهده‌ی وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آشنایی با اکسس - بخش اول , دید کلی - CPSD Admin - ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

‍CPSD.ir Website

وب سايت      |      وبلاگ      |      فروشگاه

Center Point SD - Software Developer

Yaldex PopUp