ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا در انتقال اكتيوايكس به كامپيوتر مقصد
نویسنده پیام
abdoreza57 آفلاین
تازه وارد
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
خطا در انتقال اكتيوايكس به كامپيوتر مقصد
با سلام

خدمت استاد ارجمند جناب پيروزمهر
اين چند خط را به دو دليل نوشتم ؛ اول اون دومي را ميگم
_ دلم براتون تنگ شده بود و عرض ادبي كردم بابت مطالب مفيدي كه تا كنون از شما فرا گرفتم خيلي ها مثل من شيفته شما هستند با حضورتون دوباره به فروم برنامه نويس رونق بديد
_ اكتيوكس موجود هنگام رجستجر شدن در كامپيوتر مبدا در صورت انتقال به مقصد ارور رفرنس ميده و به الطبع ميبايست دوباره برنامه باز و رفرنس ها برقرار شود
به نظر حقير در برنامه ستاب مسير اكتيوكس تو سيستم 32 باشه بهتره بنابر اين تو كامپيوتر مقصد اينكه ويندوز تو كدوم درايو نصب هست مشكلي به وجود نمياره

همين طور در مورد پيشنهاد استفاده از تاريخ قمري در تقويم باز شونده كه تعطيلات رسمي زا به نمايش بگذاره كاري صورت خواهد گرفت يا نه ؟
هر قدر تو استفاده از اين تابع بيشتر دقت ميكنم برام تازگي داره واقعا گل كاشتيد

**درپايان به علت آنكه در چند مورد به علت عدم برقراري رفرنسهاي مبدل مجبور به حذف برنامه از سستم شدم و در چند مورد هنگام آنيستال كردن برنامه با خطا مواجه شدم سوالي به ذهنم رسيد و آن اينكه :
چرا از برنامه ستاب ساز Smart Install Maker استفاده نميكنيد چون هم فارسي را خوب ساپورت ميكنه و هم دستكاري رجستري قبل از نصب و پس از حذف دست طراح بوده و حداقل من تو نصب و حذف برنامه با اين برنامه مشكلي نداشتم ولي دقيقا خطاهاي آنيستال را با برنامه Qsetup خيلي ديدم هر چند شما استادي و مهارت در اين موارد بسيار داريد

هميشه موفق و پيروز باشيد
۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
خطا در انتقال اكتيوايكس به كامپيوتر مقصد - abdoreza57 - ۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ صبح

پرش به انجمن:

‍CPSD.ir Website

وب سايت      |      وبلاگ      |      فروشگاه

Center Point SD - Software Developer

Yaldex PopUp