فروم تخصصی - پشتیبانی CPSD
طرز وارد کردن کد تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در اکسس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- فروم تخصصی - پشتیبانی CPSD (http://cpsd.ir/forum)
+-- انجمن: محصولات (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رایگان (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: PDC - Persian Date Converter (/forumdisplay.php?fid=5)
+---- موضوع: طرز وارد کردن کد تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در اکسس (/showthread.php?tid=93)

طرز وارد کردن کد تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در اکسس - rashidianc - ۷ شهريور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ صبح

با سلام وخسته نباشید
من یک کاربر مبتدی هستم یه برنامه انبار با اکسس ساختم که نیاز به تاریخ شمسی داره برنامه تبدیل را دانلود واجرا کرده ام فقط نمیدونم این کدی که شما می فرمایید در کجای اکسس وارد کنم اگر در فرم هستش خاهشن مسیر را برام مشخص کنید . با تشکر فراوان از زحماتتان .

RE: طرز وارد کردن کد تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در اکسس - CPSD Admin - ۷ شهريور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ عصر

ضمن سلام

در اينكه كدها در چه بخشي مورد استفاده قرار بگيرند بستگي به نوع فعاليت شما داره
در مثال اكسس موجود در داخل پكيج به نحوه استفاده از اون در داخل Query و Form‌ اشاره شده ميتونيد به اون رجوع كنيد

در صورتي كه مشكل همچنان پابرجا بود ، ارسال نمونه فايل الزاميه چرا كه توضيح فعلي اينجانب همان توضيحات مندرج در داخل پكيج و فايل كمك هستش

توضيح : متاسفانه در حال حاضر امكان ارسال فايل ضميمه از سوي كاربران وجود نداره ، ميتونيد فايلتون رو به صورت فشرده شده بر روي هاست هاي رايگان قرار بديد ولينك اون رو در اينجا ارسال كنيد ويا اينكه فايل رو به ايميل support*@*cpsd.ir ارسال بفرماييد ( علامتهاي * رو حذف كنيد )

موفق باشيد و خدانگهدار

RE: طرز وارد کردن کد تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در اکسس - rashidianc - ۸ شهريور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ صبح

با سلام وخسته نباشید و تبریک پیشاپیش عید رمضان

من رشیدیان کاربر جدید سایت شما هستم . با توجه به حسن توجه و لطف شما به مشکل بنده فایل مربوطه را همچنان که فرموده بودید برایتان ارسال نمودم .

بازم از اینکه وقتتونو میگیرم خیلی عذر میخام .

با تشکر رشیدیان

RE: طرز وارد کردن کد تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در اکسس - CPSD Admin - ۸ شهريور ۱۳۹۰ ۰۶:۵۸ عصر

سلام

دوست من ، نمونه شما اصلاح و ارسال شد

موفق باشيد