فروم تخصصی - پشتیبانی CPSD

نسخه‌ی کامل: PDC چیست ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یکی از مسائلی که کاربران هنگام برنامه نویسی در محیط Visual Basic و VBA با آن مواجه هستند , تبدیل تاریخ میلادی به شمسی ( و بالعکس ) می‌باشد . فارسی سازهای ویندوز که در بازار به فروش می‌رسند نیز این مشکل را مرتفع نمی‌نمایند . این فارسی سازها تنها بسنده به نمایش تاریخ هجری شمسی آن هم در کنار ساعت ویندوز می‌نمایند و بس !

در این میان , PDC میتواند کلیه موانع را پشت سر گذاشته و امکانات وسیعی را در این رابطه برای شما مهیا نماید .

این مبدل در محیط Visual Basic و VBA Office شامل Access , Excel , Word , Power Point , Outlook و Microsoft Project قابل استفاده می‌باشد .

از مشخصه‌های این اكتيو ايكس میتوان به سهولت استفاده , قابلیت اطمینان بالا و سرعت عمل قابل توجه آن اشاره نمود . ( قابلیت تبدیل بیش از یک میلیون و دویست هزار رکورد در دقیقه ! )

این اكتيو ايكس میتواند جوابگوی تمامی نیازهای برنامه نویسان در رابطه با تبدیل تاریخ میلادی به تاریخ هجری شمسی ( و بالعکس ) بوده و تمرکز برنامه نویسان را به طراحی خود نرم افزار معطوف دارد .

میتوان گفت که با تلفیق توابع موجود در داخل این اكتيو ايكس با یکدیگر ( استفاده ترکیبی ) میتوانید به کلیه نیازهای خود در بخش تاریخ پاسخ مثبت دهید . این اكتیو ایكس متشكل از 33 تابع در زمینه محاسبات و تبدیلات قابل اعمال بر روی تاریخ مي‌باشد .

[تصویر:  PDC_Coding.gif]
باسلام و دعای خیر

خداپدرتو بیامرزه واقعا ممنون از این حرکت قشنگتون-خیلی به درد خورد-مرسی
سلام

ممنونم از دعای خیرتون

خداوند رفتگان شما رو هم قرین لطف و رحمت خودش کنه

موفق باشید
این اكتيو ايكس بسیار عالی و کارآمد است و واقعا کار را تسهیل نموده است