فروم تخصصی - پشتیبانی CPSD

نسخه‌ی کامل: مشکل در استفاده از PDC - Persian Date Converter در access 2013 64 bit
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید.

من از PDC - Persian Date Converter در MS Access 2010 32 bit به خوبی استفاده کرده ام ولی وقتی MS Access 2013 64 bit و نرم افزار PDC - Persian Date Converter را نصب می کنم علی رقم اینکه در فهرست موجود در بخش References در VBA فعال هست و به صورت دستی هم رجیستر می شه ولی به هنگام اجرای برنامه با پیغام زیر مواجه می شوم:

Error 429
ActiveX component can't create object

با بررسی‌هایی که کردم و همینطور بر اساس موضوع مندرج در بخش عمومی همین انجمن به آدرس زیر
مقایسه آفیس 32bit و 64bit

و سایت MSDN به آدرس زیر:
Compatibility Between the 32-bit and 64-bit Versions of Office 2010

ظاهرا Activexهای 32bit در محیط Office 64 bit قابل اجرا نیستند و باید مجددا کامپایل بشوند.

دو سوال دارم:
1- آیا بررسی فوق درست است؟
2- در صورت درست بودن بررسی فوق آیا امکان انتشار یک نسخه 64 بیتی از آخرین نسخه منتشر شده PDC - Persian Date Converter در کوتاه مدت وجود دارد؟
ضمن سلام

بله , ریشه مشکل مربوط به محیط توسعه اکسس 64 بیت میباشد که به تفصیل در مقاله مورد اشاره بدان پرداخته شد

خیر در حال حاضر دور نمای زمانی مشخصی جهت ارائه نسخه 64 بیتی این محصول متصور نیستم

با تشکر از شما
با سلام
ای کاش برنامه مبدل تاریخ در محیط اکسس 64 بیتی را هم ارائه دهید
با سلام

همانطوری که در گذشته نیز عنوان گردید , متاسفانه در حال حاضر برنامه ای جهت توسعه این محصول در محیط 64 بیتی , در نظر گرفته نشده

گو اینکه توسعه آن در زمان مفتضی نیز دور از ذهن نیست

با تشکر
منم همین مشکلو دارم
سلام arvinfx

پاسخ شما دوست عزیز هم همون پاسخهای داده شده قبلی هستش

دور نمای مشخصی در خصوص نسخه 64 بیتی وجود نداره و در حال حاضر در حال توسعه ویرایش سوم این محصول هستم

قطعا بر روی ویرایش دوم ارتقائی به جهت حرکت به سوی نسخه 64 بیتی وجود نخواهد داشت , شاید این تغییر پس از تکمیل نسخه سوم و باگ گیری کامل اون به مرور , برنامه ریزی و به انجام برسه

با تشکر از شما