فروم تخصصی - پشتیبانی CPSD

نسخه‌ی کامل: پیغام خطا هنگام ساختن فایل اجرایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام من از کد های cpsd برای گرفتن تاریخ بوسیله popup استفاده می کنم در فایل adp هیچ مشکلی ندارم ولی هنگام ساختن ade برنامه خطا می ده کد های متعدد رو تست کردم تا به کد های cpsd به عنوان عامل خطا رسیدم اگه ممکنه راهنمایی کنید .
ضمن سلام

دوست گرامی , در خصوص مشکل شما , با توجه به اینکه فرمودید در حالت اول با هیچ خطایی مواجه نشدید , پس بر همین اساس ریشه مشکل مرتبط با مبدل تاریخ نیست
در صورت وجود خطا در کدهای برنامه , نقیصه هایی در رویه تبدیل فایل adp به ade به وجود میاد , در این حالت اکسس کل فایل رو کمپایل و نسخه ade رو ایجاد میکنه , در همین اثنا امکان بازنمایش و رخداد خطا وجود داره

متاسفانه با توجه به عدم اطلاع از ماهیت کدینگ برنامه شما , امکان رفع نقص وجود نداره ولیکن ارائه اطلاعات تکمیلی و درج نمودن متن کامل خطا ممکنه در حصول نتیجه مفید واقع بشه
جهت حصول اطمینان از وجود خطا از سوی مبدل تاریخ , کدهای مربوط به این مبدل رو حذف کنید , در صورتی که باز هم رویه تبدیل فایلتون با مشکل مواجه شد , مشکل به قطع مرتبط با بخشهای دیگه برنامه خودتونه

خدانگهدار
تشکر تشکر مدیر سایت پیچیده !!!
من تو حالت موضوعی زیارتتون می کردم